четвер, 17 листопада 2016 р.

Музей природознавства в Берліні


Музей природознавства в Берліні є одним з найбільших музеїв Європи. У його колекції є близько 30 млн. Об'єктів, а його музейна площа становить 4 тис. Кв. м. У музею досить багата історія і це не дивно - йому понад 200 років. Музей природознавства заснований в 1810 році на базі Університету імені Гумбольдта, але для експонатів вже тоді було недостатньо місця, і, через деякий час, в 1889 році за планами архітектора серпня Тиде було побудовано нову будівлю музею. З того моменту музей більше нікуди не переїжджав. Будівля неодноразово реставрувалася, але все ж збереглося в своєму первісному вигляді.

Під час Другої світової війни будівля музею серйозно постраждало: була зруйнована Східна частина будівлі. Але, незважаючи на це, музей першим в місті відкрив свої двері для відвідувачів після закінчення війни в 1945 році. А відновлювальні роботи будівлі були проведені відносно недавно - в 2009 році. У 1993 музей розділили на 3 частини: зоологію, мінералогію і палеонтології, в 2009 став самостійним закладом і увійшов в Об'єднання ім. Лейбніца.

Сьогодні Берлінський музей природознавства - інтерактивний майданчик з унікальними експонатами. Саме в його колекції зберігається скелет жіраффатітана - найвищого змонтованого скелета динозавра. Та й колекція динозаврів в музеї дуже вражає. Заслуговує на увагу і зал комах, де знаходяться їх півметрові макети, а також колекція метеоритів, що впали колись на Землю. Серед колекції мінералів можна знайти найбільший шматок бурштину.

Дітям також не буде нудно в музеї, бо крім експонатів, тут представлені різні мультимедіа-майданчика. Можна надіти на 3D-окуляри і зануритися в світ стародавніх динозаврів, а можна і самому створити макет якої-небудь тварини. Цікаві можуть скористатися аудіогідом, який представлений на різних мовах.


Іншими словами, Музей природознавства в Берліні не залишить нікого байдужим - ні дорослих, ні дітей. І, відвідуючи Берлін, не забудьте зазирнути в це дивовижне місце.

Немає коментарів:

Дописати коментар